Sardynia i Korsyka 2022. Rejsy w opcji: [All-Inclusive]

[oferta w opracowaniu]

Opis rejsu.

Dwa państwa, dzisiątki wysepek, setki malowniczych plaż, bajkowe zatoki, lazur czystego i ciepłego morza, najlepsze wino, owoce morza, pizza i najlepsza kawa. 150 mil morskiej przygody w najpięknieszym rejonie Morza Śródziemnego. Każdą noc spędzimy w innym porcie lub w malowniczej zatoce, a każdego dnia będziemy eksplorować inne zatoczki, wysepki i plaże. Zakwaterowanie na morskim jachcie żaglowym w kajutach dwu-osobowych z prywatnymi łazienkami. Do dyspozycji uczestników jest RIB (ponton z silnikiem 15KM) oraz zabawki do ciągania po wodzie (narty, koło). Dla chętnych możliwość sterowania jachtem i pracy z żaglami. O realizację programu nautycznego oraz bezpieczeństwo rejsu zadba polski kapitan a o podniebienia kuk przygotowujący lekkie, typowe dla kuchni włoskiej potrawy. Dla chętnych nauka żeglarstwa a dla wszystkich dużo "chill-out`u".

RAMOWY PROGRAM REJSU

Oficjalna strona turystyczna Sardyni:  http://www.sardegnaturismo.it/en oraz strona turystyczna Korsyki: https://www.visit-corsica.com/eng

All -Inclusive. 

Cena rejsu obejmuje usługę kapitana, usługę kucharza, wyżywienie podczas pobytu na jachcie (śniadanie, lunch, kolację), napoje (kawa, herbata, wino stołowe białe, woda mineralna gazowania i niegazowana), opłaty portowe, paliwo do jachtu i RIB-a, ubezpieczenie kaucji, serwis pościelowy oraz sprzątanie jachtu po rejsie. Dla zapewnienia komfortu udostępniamy do 6-ściu miejsc gościnnych a wszyscy zakwaterowani są w przestronnych kajutach (2 osobowych). Uwaga wczasy na jachcie to droższa forma wypoczynku od pobytu w hotelu4*, ale oferująca diamteralnie inne doznania.

Menu.

Klikaj po szczegóły wyżywienia podczas rejsu.

Dla kogo rejs?

Dla osób lubiących naturę, życzliwych, tolerancyjnych, bezkonfliktowych o wysokiej kulturze osobistej. Dla pogodnych ludzi nie potrzebujących luksusu, kelnerów i sprzątaczek. Dla osób chętnych do większych i mniejszych prac porządkowych czy bosmańskich. Dla ludzi stawiających dobro załogi ponad swoje potrzeby. Bez znaczenia jest wiek, płeć czy światopogląd. Umiejętności żeglarskie czy pływanie wpław pozyteczne ale nie konieczne.
 
A dla kogo nie  [pół żartem, pół serio]
 
Dla osób przechodzących wyjątkowo ostro chorobę morską. Dla szukających hotelu na wodzie z lokajami i kelnerami. Dla  leniuszków i osób lubiących wyręczać się  innymi. Dla ludzi konfliktowych i narzucających swoją wolę czy idee.  Dla osób z wężem  w kieszeni. Dla egoistów, osób nie pomagającym innym i nie umiejącym funkcjonować w  zespole. Dla osób nadużywających używek. 
 
Formuła rejsu. 

Lekki, niewymagający rejs o charakterze relaksacyjnym, turystycznym. Oferta odpowiednia dla każdego i w każdym wieku. Szczególnie polecany dla par, rodzin i osób bez doświadczenia morskiego. Dla chętnych nauka żeglarstwa.

Wachty.

W rejsach morskich uczestnicy (załoga) dzielona jest na wachty. Wachty dzielą się na nautyczne, które pomagają kapitanowi w prowadzeniu i eksploatacji statku oraz kambuzowe, które pomagają kukowi w przygotowaywaniu posiłków oraz utrzymaniu porządku w kuchni.

Rejs z wolnego naboru oraz rejs prywatny.

Oferta dostępna jest zarówno dla osób pojedynczych, par, rodzin czy grup zorganizowanych (maksymalnie 6 osób w opcji "all-in"). Przy rejsie prywatnym w opcji "all-in" należy uregulować opłatę za 6 osób bez wzgledu na ilość osób biorących udział w rejsie.  

Rejs bez opcji all-in, rejsy dla większych grup (+6), inne terminy, inne trasy.

Dla grup zorganizowanych oferujemy rejsy na dowolnym jachcie: żaglowym lub motorowym, z dowolnego portu i na dowolnej trasie oraz w uzgodnionej formule usług. Ofertę przygotowujęmy indywidualnie. Ceny od 4 tys. euro. Kontakt z nami: biuro@travel-yachting.pl  

Trasa rejsu: 

Rekomendowana trasa rejsu może ulec modyfikacji w związku z warunkami meteo.

RAMOWY PROGRAM REJSU

mapka_sardynia2022

 

  Rejsy:

15 rejsów:  Start każdej soboty od godz. 17:00 od 18-go czerwca do 24-go września. Koniec kolejnej soboty do 09:00

  Terminy/wolne koje:

R1: 18/08-25/06 R2: 25/06-02/07; R3: 02/07-9/07; R4: 09/07-16/07; R5: 16/07-23/07; R6: 23/07-30/07; R7: 30/07-06/08; R8: 06/08-13/08; R9: 13/08-20/08; R10: 20/08-27/08; R11: 27/08-03/09; R12: 03/09-10/09; R13: 10/09-17/09; R14: 17/09-24/09; R15: 24/09-01/10

Dostępne miejsca, szczegóły i rezerwacje: www.travel-yachting.pl/rezerwacje

  Długość rejsu (dni)

  7

  Długość rejsu (mile)

  150

  Trasa:

Sardynia (Włochy) - Korsyka (Francja) - Sardynia (Włochy)

Porto Torres- Asinara (park narodowy) -Bonifacio (Korsyka) -Archipelag Lavezzi- Archipelag Maddalena, Castelsardo- Porto Torres

  Średnia temperatura max. (oC):

  32 (temperatura morza >25oC)

  Średnia temperatura min. (oC):

  19

  Skala trudności:

Lekki, niewymagający rejs o charakterze relaksacyjnym, turystycznym. Oferta odpowiednia dla każdego i w każdym wieku. Szczególnie polecany na par, rodzin i osób bez doświadczenia morskiego. Dla chętnych nauka żeglarstwa.

  Loty/Dojazd:

Bezpośrednio z PL (Katowice, Warszawa) na lotnisko w Alghero (Wizzair/Ryanair/ LOT/ Rainbow. Loty przesiadkowe np. przez Bergamo.  Dojazd do mariny ok. 30 minut (taxi ok. 50 eur, bus-3 eur)

  Cena:

Rejsy/ wolna koja:

  • 3 990 zł/os. - czerwiec -lipiec- sierpień
  • 3 490 zł/os. - wrzesień

 

Nasze zniżki :[tutaj]

Czarter jachtu:

  • € 3990 - 7-dniowy czarter jachtu (VI-VII-VIII) z usługa kapitana (bez świadczeń "all-in"). Do 8 osób +kapitan Obowiązują dodatkowe opłaty.
  • € 3490 - 7-dniowy czarter jachtu (IX, X) z usługa kapitana (bez świadczeń "all-in"). Do 8 osób +kapitan Obowiązują dodatkowe opłaty. 

 

Nasze zniżki :[tutaj]

  Dostępne koje:                                                  

TAK  www.travel-yachting.pl/rezerwacje

 

 

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy i Katowic do Alghero.

ALGHERO loty

 

Mapa klimatyczna dla Sardyni:

Sardynia_klimat

 

 

 

propozycja dla cien_1 co wyroznia cien_1 o kapitanie cien_1 o jachcie_cien_2

cena obejmuje    Cena nie obejmuje

 

 

 

Propozycja dla:

Rejsy w ramach projektu: [Sardynia i Korsyka. All-In.] posiadają charakter szkoleniowo-rekreacyjny i są skierowane do osób, które poszukują aktywnych form wypoczynku. Uczestnicy nie muszą posiadać wiedzy i umiejętności żeglarskich. Dzieci zapraszamy wraz z opiekunami.

Undo_arrow_left_edit_back

  

Co wyróżnia nasze rejsy:

- formula ALL-INCLUSIVE. Wszystkie opłaty/wydatki, wyżywienie ujęte w w cenie rejsu,
- możliwość żeglowania bez patentu i doświadczenia - nie musisz być wilkiem morskim by przeżyć wspaniałą przygodę,
- aktywny wypoczynek w kameralnych i komfortowych warunkach - żeglujesz komfortowym jachtem wyposażonym w cztery przestronne kabiny i cztery łazienki w towarzystwie maksymalnie 6 osób oraz załogi (kapitan/kucharz),
- doświadczony kapitan pasjonat - masz możliwość poznawania tajników żeglarstwa z osobą, która połowę swojego życia spędziła pod żaglami i dla której jacht to dom i sposób na życie, a która swoją pasją z chęcią dzieli się z innymi,
- wiele odwiedzanych portów i malowniczych zatoczek - zobaczysz to czego nie doświadczą inni,
- wyjątkowa atmosfera - na rejs nie zabieramy problemów i trosk, wzajemnie zarażamy się dobrym humorem.
 
 
Undo_arrow_left_edit_back
  
 

O Kapitanie

Cezary Sławecki (50l.) Armator jachtu, kapitan jachtowy i motorowodny, absolwent szkoły morskiej - kierunku nawigacja. Od ponad 30 lat jest związany z żaglami. Odbył rejsy trawersowe po Pacyfiku, Atlantyku, żeglował równiez po ocenanie Indyjskim oraz po bliższych i dalszych morzach. Ponadto miłośnik żeglarskich ballad, narciarstwa oraz trekkingów górskich i wszelkich aktywności outdoorowych. Wybrane rejsy prowadzą również inni, najlepsi kapitanowie.
 
 
Undo_arrow_left_edit_back
 
   

O jachcie 

ROMA_layout

Nasz to jacht to Beneteau 50 w wersji armatorskiej, stworzony do komfortowej, bezpiecznej i szybkiej żeglugi. Do dyspozycji załogi są 4 kabiny, obszerna messa oraz 4-ry łazienki z prysznicem. Na wyposażeniu jachtu jest RIB oraz zabawki do ciągania po wodzie (narty i kołoa) 

Więcej o jachcie i technikalia.

B50_z_gory

 

 

Cena obejmuje:

-    zakwaterowanie w kabinie 2-osobowej,
-    wyżywienie,
-    paliwo,
-    opłaty za mariny i porty,
-    pościel i ręczniki,
-    usługę kapitana oraz kucharza,
-    szkolenie żeglarskie dla chętnych,
-    ubezpieczenie jachtu oraz kaucji za jacht,
-    końcowe sprzątania jachtu po rejsie.
 

Undo_arrow_left_edit_back

 

Cena nie obejmuje:

- kosztów przelotu, transferu i transportu na lądzie,
- wydatków ponoszonych poza jachtem,
- indywidualnego ubezpieczenia uczestnika.  

Undo_arrow_left_edit_back

 

 

RAMOWY PROGRAM REJSU

 

 

Rezerwuj rejs "on-line":

 

 

 

bookonlineNews

Kontakt:

kom. +48 604 467 409

e-mail biuro@travel-yachting.pl

 

 

Nasz RIB (na wyposażeniu jachtu):

RIB

Narty:

NARTY

 

Koło:

RINGO

Porto Torres. Początek i koniec rejsu. 30 minut od lotniska

Porto-Torres-dal-cielo

Porto Torres. Bazylika di San Gavino

porto_torres_-_basilica_di_san_gavino

Porto Torres. Plaża Balai

SPorto Torres_piaggia-balai

Asinara. Cala Sabina

Cala_Sabina_-_Asinara

Plaża Pelosa

Pelosa

Boniffacio

Bonifacio

Lavezzi

Lavezzi-Islands-Corsica

La Madallena

la madallena2

sardynia-archipelag-maddalena

Castelsardo

Castelsardo

Dane kontaktowe

Travel - Yachting Smart Sailing
Oświatowa 7A
01-366 Warszawa

Zapisz się do naszego newslettera

Zniżki, promocje, wyprzedaże. Zapisz się jeśli chcesz być dobrze poinformowany.