Rejs z Tureckiej Riwiery na Cypr

Grudniowy rejs z  Riwiery Tureckiej na Cypr to wydarzenie rzadkie w ofercie żeglarskiej. Gdy inni wtedy tylko marzą o żaglach Ty masz możliwość odwiedzenia niezwykle ciekawego regionu i złapania wciąż gorących promieni słońca.

 

 

Termin:

  • 09/12/2018r. - 15/12/2018r. 

 

Trasa rejsu:

Turcja (Antalya) -Turcja (Alanya) - Cypr (Paphos)- Cypr (Limassol/Larnaca)
 

Cena i koszty dodatkowe:

 

Oferta

Cena

Cena w promocji (*)

Koja (1 os.)

1 500 zł

1250 zł

Kajuta na wyłączność

( 1 os.)

2 000 zł

1 750 zł

Kajuta rufowa 
( 2 os.)

3 000 zł

1 998 zł

Kajuta dziobowa

(do 3 os.)

4 500 zł

2 500 zł

Cały jacht z kapitanem (do 6 os. plus kap.)

9 000 zł

Teraz 6 000 zł 

Cały jacht bez kapitana (bareboat charter/ do 8 os.)

9 000 zł Teraz 6 000 zł 
 
     

(*) Oferta promocyjna ważna wyłącznie do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. 

 Gdy chcesz skorzystać z oferty GRUPOWEJ -to  wybierz odpowiednią ilość koi i dokonaj wpłaty tylko zaliczek.

  • Rezerwacja rejsu 500 zł (dopłata na 45 dni przed rejsem)
  • Składka do kasy jachtowej ok. 150 euro na wyżywienie opłaty portowe, paliwo do jachtu, opłaty administracyjne. Uwaga: zwyczajowo kapitan nie uczestnicy w składce do kasy jachtowej ale pozostaje na utrzymaniu uczestników rejsu.
  • Kaucja/depozyt - 150 eur - zwracany po rejsie gdy w substancji jachtu i jego wyposażeniu nie będzie strat lub ubytków. Typowe choć rzadkie zdarzenia  wraz z orientacyjnymi kosztami: zgubienie odbijacza- od 50 eur, zgubienie bosaka -150 eur, wkręcenie w śrubę jachtu sieci, lin itp - od 100 eur, utrata kotwicy -200 eur, , uszkodzenia mechaniczne kadłuba - od 150 eur.
  • Loty/przeloty lotnicze wraz z transferami z lotniska do mariny od 150 eur przy wcześniejszej rezerwacji.
  • Na wjazd do Turcji wymagana jest wiza oraz PASZPORT. Wizę najwygodniej jest zakupić (20 usd) przez internet https://www.evisa.gov.tr/pl/

Orientacyjny CAŁKOWITY koszt rejsu -od 2 tys zł

 

Teraz promocyjna cena -REZERWUJ od ręki:

 

 bookonlineNews

 

 

Loty/doloty i transfery z lotniska do mariny

Brak jest bezpośrednich połączeń z Polski do Antalya. Polecam bezpośrednie połączenie z Berlina linią SunExpress. Do Berlina z wielu miast Polski dostaniesz się bez problemu z wykorzystaniem pociągów, busów, autobusów czy BlaBlaCar. Z lotniska do Antalya jak i portu dostaniesz się publicznym autobusem linii 600.

Bezpośrednie połączenia CYPRU (Larnaca)  są do Warszawy, Katowic oraz do Berlina (i wielu innych miast Europy). Przy czym PLL LOT oferuje połączenia codzienne a Wizzair oraz easyJet w wybrane dni.

Sprawdź terminy/ceny biletów na www.skyscanner.pl

 

Opis rejsu

Zamustrowanie uczestników odbywa się w NIEDZIELĘ. Po zakwaterowaniu, następuje przydział zadań, dalej realizujemy zaopatrzenie jachtu oraz niezbędne szkolenia. Zwykle w poniedziałek po wczesnym śniadaniu wychodzimy w morze.W Alanya gdzie przejdziemy odprawę celno- paszportową i będziemy mogli wyruszyć ku Cyprowi. W Paphos na Cyprze planujemy postój. Kluczowa dla naszego rejsu będzie AKTUALNA sytuacja meteo. Sztormowa pogoda może zmienić timing rejsu i wydłużyć postój w niektórych portach, eliminując tym samym wizytę w kolejnych. W PIĄTEK w godzinach wczesno-wieczornych planowane jest przybycie do portu docelowego LARNAKA. Piątkowy wieczór to zwyczajowe podsumowanie rejsu. W sobotę rano, po śniadaniu następuje wy-mustrowanie załogi. UWAGA - dla załóg zorganizowanych (grup) istnieje możliwość indywidualnego zaplanowania rejsu.

Informacja o całej wyprawie:

 

Levante_logo

 

Dodatkowe aktywności

W ramach dostępnego czasu jak i oczekiwań uczestników możliwe jest zorganizowane zwiedzanie Turcji oraz Cypru . Kraje te nadspodziewanie dużo oferuję turystom również zimową porą.

Poszukaj inspiracji turystycznych

Oficjalna strona turystyczna Turcji:

http://www.goturkeytourism.com

 Oficjalna strona turystyczna Cypru

http://www.visitcyprus.com/index.php/en/

 

Klimat/temperatury 

Koniec jesieni na Cyprze (Paphos) -jest zwykle bardzo łagodny. Przeciętnie w ciągu dnia termometry wskazują 17 st. C w cieniu gdy w nocy temperatura zwykle spada do 11 st.C. Niemniej zdarzają się często dni bardzo ciepłe - 22 st. w cieniu. Dni deszczowe przeciętnie występują ok 9 razy w miesiącu gdy pozostałe 21 dni są zwykle słoneczne i suche.

 

Rezerwacje/pytania/ zgłoszenia uczestnictwa

Bardzo proszę w temacie maila przywołać termin oraz swoje nazwisko. Dziękuję

info@travel-yachting.pl

tel. 604 467 409

 

bookonlineNews

Dane kontaktowe

Travel - Yachting Smart Sailing
Oświatowa 7A
01-366 Warszawa
add chat to your website