Czarnogóra z Dubrovnikiem

1918019875090679

Rejs wyjątkowo malowniczy. Żegluga głównie po osłoniętych wodach Zatoki Kotorskiej.  Dubrovnik, Kotor, Budva, Bar - to prawdziwe perły Bałkanów.

Z reguły duża słońca, brak tłumu turystów i zawyżonych cen. Ponadto nowy jacht, doświadczony kapitan. Zestaw korzyści zamykają tanie doloty i nowy jacht.

 

 

Termin i trasa rejsu:

 

Chorwacja (Dubrovnik) - Czarnogóra(Kotor, Budva) -Czarnogóra (Bar)

  • 21/10/2018r. - 27/10/2018r. 

 

Cena i koszty dodatkowe:

Oferta

Cena

Cena w promocji (*)

Koja (1 os.)

1 500 zł

1 350 zł

Kajuta na wyłączność

( 1 os.)

2 000 zł

1 650 zł

Kajuta rufowa
( 2 os.)

3 000 zł

2 500 zł

Kajuta dziobowa

(do 3 os.)

4 500 zł

3 000 zł

Cały jacht z kapitanem (do 7 os. plus kap.)

9 000 zł

6 000 zl 

Cały jacht bez kapitana (bareboat charter/ do 8 os.)

9 000 zł 6 000 zł 

(*) Oferta promocyjna ważna wyłącznie do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. 

 

  • Rezerwacja rejsu 500 zł (dopłata na 45 dni przed rejsem)
  • Składka do kasy jachtowej ok. 150 euro na wyżywienie opłaty portowe, paliwo do jachtu, ewentualne opłaty administracyjne. Uwaga: zwyczajowo kapitan nie uczestnicy w składce do kasy jachtowej ale pozostaje na utrzymaniu uczestników rejsu.
  • Kaucja/depozyt - 50 euro - zwracany po rejsie gdy w substancji jachtu i jego wyposażeniu nie będzie strat lub ubytków. Typowe choć rzadkie zdarzenia  wraz z orientacyjnymi kosztami: zgubienie odbijacza- od 50 eur, zgubienie bosaka -50 eur, wkręcenie w śrubę jachtu sieci, lin itp - od 100 eur, utrata kotwicy -200 eur, , uszkodzenia mechaniczne kadłuba - od 150 eur.
  • Loty/przeloty lotnicze wraz z transferami z lotniska do mariny od 100 euro przy wcześniejszej rezerwacji.
  • Na wjazd do Czarnogóry nie jest wymagana wiza ani paszport.

 

Orientacyjny CAŁKOWITY koszt rejsu -od 2 tys zł

 

Teraz promocyjna cena -REZERWUJ od ręki:

 

bookonlineNews 

 

Loty/doloty i transfery z lotniska do mariny

Jest  bezpośrednie połączenie z Warszawy do Dubrovnika (PLL LOT Sobota 20/10). Ponadto polecamy lot bezpośredni z Berlina do Dubrovnika (Eurowings).

Jest bezpośredni lot z Czarnogóry Podgorica do Warszawy (27/10 PLL LOT), ale polecamy również bezpośrednie połączenie Podgorica-Berlin (Ryanair). Z Bar do Podgorica operuje kolejka (ok. 60 min.) Berlin jest bardzo dobrze skomunikowany z Polską poprzez PKP, Autobusy, busy czy BlaBlaCar.

Sprawdź terminy/ceny biletów na www.skyscanner.pl

Z lotniska  operują publiczne autobusy którymi można dostać się do centrum miasta jak i do portu.` 

 

Opis rejsu

Zamustrowanie uczestników odbywa się w NIEDZIELĘ. Po zakwaterowaniu, następuje przydział zadań, dalej realizujemy zaopatrzenie jachtu oraz niezbędne szkolenia. Z reguły kolejnego dnia po śniadaniu realizujemy program rejsu. Po odprawie granicznej (Cavtat) żeglujemy do Boki Kotorskiej aby osiągnąć Porto Montenegro. Tam po odprawie granicznej i nabraniu sił zwiedzimy miasto. Kolejnego dnia ruszymy ku Kotor -prawdziwej Perły Czarnogóry. W kolejnych dniach planujemy zawinąć do Herzeg Novi, Budvy. W PIĄTEK w godzinach wczesno-wieczornych  planowane jest przybycie do portu docelowego BAR. Piątkowy wieczór to zwyczajowe podsumowanie rejsu. W sobotę rano, po śniadaniu następuje wy-mustrowanie załogi. UWAGA - dla załóg zorganizowanych (grup) istnieje możliwość indywidualnego zaplanowania rejsu. Uwaga kluczowa dla naszego rejsu będzie AKTUALNA sytuacja meteo. Sztormowa pogoda może zmienić timing rejsu i wydłużyć postój w niektórych portach zabierając tym samym czas na odwiedzenie kolejnego miejsca.

Informacja o całej wyprawie:

 

Levante_logo

 

Dodatkowe aktywności

W ramach dostępnego czasu jak i oczekiwań uczestników możliwe jest zorganizowane zwiedzanie Czarnogóry.  Kraj te nadspodziewanie dużo oferuje turystom również jesienną porą.

Poszukaj inspiracji  na oficjalnej stronie turystycznej Czarnogóry

https://www.visit-montenegro.com

 

Klimat/temperatury 

Październik w Czarnogórze (Budva) jest wyjątkowo przyjemny. Przeciętnie w ciągu dnia termometry wskazują 22 st. C w cieniu gdy w nocy temperatura zwykle spada do 11 st.C. Niemniej zdarzają się często dni bardzo ciepłe - 29 st. w cieniu. Dni deszczowe zwykle występują ok. 10 razy w miesiącu. .

 

Rezerwacje/pytania/ zgłoszenia uczestnictwa

Bardzo proszę w temacie maila przywołać termin oraz swoje nazwisko. Dziękuję

info@travel-yachting.pl

tel. 604 467 409

 

bookonlineNews

Dane kontaktowe

Travel - Yachting Polska
Oświatowa 7A
01-366 Warszawa
Travel - Yachting Croatia
Petrinjska 14
1000 Zagrzeb
add chat to your website