Andaluzja+Gibraltar. Dwa państwa w jednym rejsie

Atuty oferty

  • Oryginalna trasa w formule "one -way" czyli doświadczysz i zobaczysz więcej.
  • Komfort. Prywatny jacht, wygodne kabiny, brak przepełnienia ludźmi oraz  aż 4 łazienki  czyli każda kabina ma swoją łazienkę.
  • Kapitan i właściciel (armator) w jednej osobie - zatem brak ryzyka niekompetencji skipera.

mapa_almerimar_gibraltar_2_1

 

  • Formuła: Rejs  stażowo-szkoleniowo-turystyczny. Bez nocnej żeglugi.
  • Kiedy: 03 lipca - 10 lipca 2023r.
  • Gdzie: Hiszpania: Andaluzja+Gibraltar,
  • Cena rejsu: Koja w kajucie dwu-osobowej z prywatną łazienką  - 640 euro + składka do kasy jachtowej,
  • Trasa: ok 130 NM/25 h "One-way": Almerimar- La Mona (marina del Este) -Benalmadena- Marbella- Estepona- Gibralatar/La Linea de la Conception

 

bookonlineNews

Zobacz inne rejsy

 

Opis:

Nasz klasyk. Rejs "one-way" przez Morze Śródziemne. To prawdziwa gratka dla miłośników żeglarstwa pełnomorskiego. Obowiązuje pełen system wachtowy. Trasa rejsu prowadzi przez atrakcyjne mariny. Nie planowana jest nocna żegluga. . Rejs na szybkiej i wygodnej łodzi Beneteau50 a załoga jest zakwaterowana w kabinach z prywatnymi łazienkami.

Ryanair_Malaga 

Loty:  

TAM. bezpośrednio do Malagi z WARSZAWY (Wizzair), z MODLINA ( Ryanair); Gdańska (Wizzair), KRAKOWA (Ryanair, Wizzair), KATOWIC (Wizzair) i  WROCŁAWIA (Ryanair)  + prywatny transfer do mariny Almerimar (od 35 euro). Połączenie alternatywne to lot do ALMERIA  (50 km od mariny) z przesiadką w Hiszpanii + prywatny transfer do mariny Almerima.

POWRÓT:  Z Gibraltaru prywatnym lub publicznym transferem do Malagi + z Malagi bezpośrednio do WARSZAWY (Wizzair), z MODLINA ( Ryanair); Gdańska (Wizzair), KRAKOWA (Ryanair, Wizzair), KATOWIC (Wizzair) i  WROCŁAWIA (Ryanair). Alternatywnie powrót drogą lotniczą z Gibraltaru przez UK do Polski lub Europy.

 

Jacht:

Beneteau 50 /1996. Jednostka prywatna. Wszystkie kabiny z indywidualnymi łazienkami.

caly

B50_z_gory

Beneteau layout_1

Roma_kabiny

Długość: 15 m, szerokość 4,5m, zanurzenie 2,4m.  Cztery kajuty 2 os., każda z prywatną łazienką (4). Wyposażenie dodatkowe: Zobacz [wideo]

 

Terminy płatności: Zaliczka 500 zł przy zgłoszeniu + dopłata na 45 dni przed rejsem.

Kasa jachtowa: (ok 150 +50 euro) płatna na burcie. 

 

Rezerwuj swój rejs TERAZ on-line!

 

bookonlineNews

 

Kasa jachtowa (aprowizacja): ok. 150 euro od osoby. Zgodnie ze zwyczajem w rejsach żeglarskich  Uczestnik zobowiązany jest do wpłaty składki do kasy jachtowej. Z tego budżetu pokrywane są wydatki na wyżywienie, środki czystości, opłaty za mariny, paliwo do jachtu i dinghy.

 

Kasa jachtowa (transit-log): 50 eur od osoby.  Obejmuje: ubezpieczenie kaucji za jacht, pościel, ręczniki, końcowe sprzątanie jachtu, silnik do pontonu.

 

Kapitan jest wyłączony z wpłaty do kasy jachtowej i pozostaje na utrzymaniu załogi.

 

 

Klimat/pogoda:  Dane klimatyczne dla Malagi (lipiec) na podstawie wieloletniej statystyki. Maksymalna temperatura powietrza w cieniu: 34 st. C ; minimalna temperatura w nocy: 21 st. C . Temperatura wody: 23 st.C.

 

Rezerwuj swój rejs TERAZ on-line!

 

bookonlineNews

 

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przydział kajut na zasadzie losowania.

Porty:

Almerimar (marina) - start

Miasteczko , a w zasadzie rozbudowana marina a wokół niej apartamentowce, knajpki, kawiarnie i sklepy. Przepiękna, piaszczysta plaża ciągnąca się kilometrami. Dla chętnych rozbudowane pole golfowe z hotelem 4*. Najwygodniejszy dojazd do mariny to samolot do Malagi+prywatny transfer z lotniska (ok. 110 minu)

Almerimar

La Mola/Le Herradura

To klubowa, pieknię usytuowana marina na półwyspie La Mola z ładną plażą. 

Marina del Este

Benalamadena

Marina jest dogodnie skomunikowana z lotniskiem w Maladze jak i z samym miastem.  W Benalmadena warto skorzystać z koleji linowej oraz zobaczyć delfinarium. Dobry punkt do zwiedzenia Malagi

benalmadena_M

Málaga.- miasto Picassa

Warto zobaczyć w Maladze: m.in. Forteca La Alcazaba, Zamek Parador, Muzeum Picassa, kościoły Iglesia del Sagrano, Iglesia de Los Martires i Iglesia de Santiago, El Parque, Malagaueta - główna arena walk byków, Ogród Alameda oraz ogród botaniczny Jardines de la Concepcion. Warto wiedzieć: Malaga to miasto rodzinne Picassa. W pałacu Buenavista znajduje się muzeum, dokumentujące jego życie i twórczość.

malaga_M

Estepona - andaluzyjnskie pueblo i safarii!

W jakiś sposób w Esteponie udało się zachować autentyczne, wiejskie otoczenie pueblo. Nie widać tu wysokich budynków mieszkalnych ani hoteli, nie ma też „turystycznych” klubów i kawiarni.   Ten mały resort dzisiaj jest europejską stolicą gry w golfa . Poza tym w Selwo Safari Park, w pobliżu miasta, można podziwiać ponad 2 tysiące afrykańskich zwierząt. W  warto zwiedzić Palacio de Exposiciones y Congresos de Estepona. Inne atrakcje to wieża z zegarem, zamek San Luis oraz arena walk byków

estepona_M

Marlbella.- miasto z Placem Pomarańczy

Drugie co do wielkości miasto w prowincji Malaga, posiada cudowną starówkę, wąskie uliczki, słynny Plac Pomarańczy, długie promenady nadmorskie, muzea oraz niezliczone knajpeczki.
Marbella-West-to-East_M

Puerto Jose Banus-  Przepych, snobizm, bogactwo, celebryci

Enklawa bogaczy i celebrytów, hiszpańskie "Monako". W porcie największe i najdroższe jachty, wokół butiki znakomitych marek. Ekskluzywne restauracje i modne nigt cluby. Maseratii , Lamborgini  czy Ferarii to "typowe" auta na ulicy.  Masz szansę spotkać gwiazdy z Hollywood.

puertobanus_coche_M

Gibraltar - 7 km  Angli w sercu Hiszpanii -meta

Brytyjskie terytorium zamorskie. Gibraltar jest jednym z najgęściej zaludnionych regionów świata. Warto zobaczyć: rezerwat znajdujący się na szczycie skały z Magotami – jedynymi małpami występującymi w Europie na wolności, jaskinię St. Michael, w której mieści się sala koncertowa – na południe od rezerwatu, tunele – Upper Galeries – wydrążone w skale przez Anglików podczas francusko – hiszpańskiego oblężenia, Gibraltar Museum – muzeum, w którym zebrano eksponaty. Na rejs zakończy się w marinie La Linea po hiszpańskiej strony granicy.


gibraltar_M

 

Dane kontaktowe

Travel - Yachting Smart Sailing
Oświatowa 7A
01-366 Warszawa

Zapisz się do naszego newslettera

Zniżki, promocje, wyprzedaże. Zapisz się jeśli chcesz być dobrze poinformowany.